Prenájom skladových priestorov ATRIA Opatovská

Ponúkame Vám moderné, nadštandardné sklady pre logistické a distribučné služby. Jedinečnou výhodou našich skladových priestorov je ich ideálna poloha, priame napojenie na diaľničný obchvat, ako aj blízkosť medzinárodného letiska. Komplex ATRIA Opatovská cesta 10/14, ponúka 3 nadštandardné skladové haly, ktorých súčasťou je aj Verejný colný sklad. Priestory sú vybavené najmodernejšou technológiou.

Strategická poloha

Ideálna poloha pre logistické centrum. Priame napojenie na diaľničný obchvat. Blízkosť medzinárodného letiska. Ľahká
dopravná dostupnosť celého komplexu.

Skladové priestory ATRIA Košice pohľad zhora
Skladník na VZV vozíku

Nabitý technológiami

Elektronický zabezpečovací systém, elektronická požiarna signalizácia, kúrenie, kvalitná elektroinštalácia a IT infraštruktúra. Prístupový systém do budov na čipové karty. Zabezpečenie kamerovým systémom.

Praktické služby

Možnosť zapožičania vysokozdvižných vozíkov a poskytovanie služieb kontraktnej logistiky. Ku skladom k dispozícii aj kancelárie, šatne, sprchy a sociálne zariadenia. Bezproblémové parkovanie v komplexe.

Pracovník v sklade

Štruktúra skladových priestorov ATRIA

Tri samostatné skladové haly s celkovou plochou takmer 13 500 m2

Hala EB

Sklad bol vybudovaný v roku 2010. Súčasťou haly sú na dvoch poschodiach mezaninové sklady o rozmeroch 2x 1300 m2. Vonkajšie tri zastrešené hydraulické rampy a jedna “drive in” brána spolu s rozlohou 512 m2. Skladové priestory s rozlohou cca 4400 m2. Moderná nabíjacia miestnosť pre VZV spĺňajúca najnovšie bezpečnostné požiadavky. Kancelária operátorov s rozlohou 39 m2. Samozrejmosťou sú sociálne zariadenia a šatne so sprchami pre zamestnancov skladu.

Hala EA

Skladové priestory s rozlohou cca 3500 m2. Kancelárie operátorov s rozlohou 33 m2. 9 rámp pre kamióny z toho 3 hydraolické a jedna “drive in” brána. Samozrejmosťou sú sociálne zariadenia a šatne so sprchami pre zamestnancov skladu.

Hala AA

Jednotlivé skladové jednotky sa nachádzajú na 1. NP so 4 rampami pre kamióny a taktiež viacero menších skladových jednotiek na 1.PP s prístupom cez nákladný výťah. Sklady majú spolu celkovú plochu cca 2500 m2. Samozrejmosťou sú sociálne zariadenia a kancelárie operátorov skladu.

Oplatí sa zistiť viac

Zaujali Vás naše služby? Neváhajte a napíšte nám. Pripravíme pre vás orientačný cenový návrh, prípadne Vám navrhneme vhodné alternatívne riešenia.