Prenájom skladových priestorov ATRIA Hraničná

Ponúkame Vám moderné nadštandardné sklady pre výrobu, ale aj logistické a distribučné služby. Jedinečnou výhodou našich skladových priestorov je ich ideálna poloha, priame napojenie na diaľničný obchvat, ako aj blízkosť medzinárodného letiska. Priestory sú vybavené mostovými žeriavmi s rôznou nosnosťou.

Strategická poloha

Ideálna poloha pre logistické centrum, ale aj pre výrobnú halu. Priame napojenie na diaľničný obchvat. Blízkosť medzinárodného letiska. Ľahká dopravná dostupnosť celého komplexu.

Vybavenie a praktické služby

Zabezpečenie kamerovým systémom. Mostové žeriavy s rôznou nosnosťou. Ku skladom k dispozícii aj kancelárie, šatne, sprchy a sociálne zariadenia. Bezproblémové parkovanie v komplexe.

Štruktúra skladových priestorov ATRIA Hraničná

Dve samostatné skladové haly s celkovou plochou takmer 5000 m2

Hala HA

Skladové priestory s rozlohou cca 3700 m2. Súčasťou je šesť mostových žeriavov o rôznej nosnosti. Kancelária operátorov skladu. Samozrejmosťou sú sociálne zariadenia a šatne so sprchami pre zamestnancov skladu.

Hala HB

Skladové priestory s rozlohou cca 1300 m2. Súčasťou sú dva mostové žeriavy o nosnosti 5t. Možnosť dobudovať priamo v priestoroch vstavok s kanceláriou operátorov skladu, sociálne zariadenia a šatne so sprchami pre zamestnancov skladu.

Oplatí sa zistiť viac

Zaujali Vás naše služby? Neváhajte a napíšte nám. Pripravíme pre vás orientačný cenový návrh, prípadne Vám navrhneme vhodné alternatívne riešenia.