Verejný colný sklad ATRIA Opatovská

 Verejný colný sklad je situovaný v administratívno – logistickom centre na Vyšnom Opátskom v Košiciach. Komplex je napojený priamo na obchvat Košíc, čo zabezpečuje rýchle spojenie s Poľskom, Maďarskom a okolitými mestami Prešov, Poprad, Zvolen a Miškolc. Naše dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti ponúkame aj našim klientom v podobe poradenstva, radi Vám poradíme ideálne riešenie pre Váš colný prípad.

Preclievajte a predávajte postupne

Dovážate a predávate do krajín EU veľké množstva tovaru. Pomôžte svojmu cash-flow. Uskladníte Váš tovar v našom verejnom colnom sklade a preclievajte ho postupne podľa Vašich aktuálnych potrieb.

Pracovník v sklade
Ulička v sklade

Plánujete reklamovať dovezený tovar?

Neuhrádzajte colný dlh pokiaľ sa situácia nevyrieši. Na prechodné obdobie je ideálnym riešením uskladnenie tovaru vo verejnom colnom sklade.

Re-export tovaru

Predávate Váš tovar ďalej do tretích krajín mimo EÚ? Umiestnite svoj tovar v colnom sklade a vyhnite sa zbytočnému preclievaniu.

Červený kamión za skladom

Oplatí sa zistiť viac

Zaujali Vás naše služby? Neváhajte a napíšte nám. Pripravíme pre vás orientačný cenový návrh, prípadne Vám aj poradíme ideálne riešenie pre Váš colný prípad.