Verejný colný sklad ATRIA

 Verejný colný sklad je situovaný v administratívno – logistickom centre na Vyšnom Opátskom v Košiciach. Komplex je napojený priamo na obchvat Košíc, čo zabezpečuje rýchle spojenie s Poľskom, Maďarskom a okolitými mestami Prešov, Poprad, Zvolen a Miškolc. Naše dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti ponúkame aj našim klientom v podobe poradenstva, radi Vám poradíme ideálne riešenie pre Váš colný prípad.

Preclievajte a predávajte postupne

Dovážate a predávate do krajín EU veľké množstva tovaru. Pomôžte svojmu cash-flow. Uskladníte Váš tovar v našom verejnom colnom sklade a preclievajte ho postupne podľa Vašich aktuálnych potrieb.

Plánujete reklamovať dovezený tovar?

Neuhrádzajte colný dlh pokiaľ sa situácia nevyrieši. Na prechodné obdobie je ideálnym riešením uskladnenie tovaru vo verejnom colnom sklade.

Re-export tovaru

Predávate Váš tovar ďalej do tretích krajín mimo EÚ? Umiestnite svoj tovar v colnom sklade a vyhnite sa zbytočnému preclievaniu.

Oplatí sa zistiť viac

Zaujali Vás naše služby? Neváhajte a napíšte nám. Pripravíme pre vás orientačný cenový návrh, prípadne Vám aj poradíme ideálne riešenie pre Váš colný prípad.

Fakturačné údaje

  • ATRIA co s.r.o.
  • IČO: 36216682
  • DIČ: 2020049097
  • IČ DPH: SK2020049097 podľa §4

Ostaňme v kontakte

Copyright 2019 © All rights Reserved.